5 ایده برای دکور کنار سالن

5 ایده برای دکور کنار سالن

در اکثر خانه ها و فضایی که در آن زندگی می کنیم، گوشه ها و فضاهایی به وجود می آید که معمولا نمی دانیم با آنها چه کنیم. گوشه ای در سالن پذیرایی، حد فاصل میز غذاخوری و مبلمان، کنار شومینه و فضاهایی از این قبیل. راهکارها و ایده های متفاوتی برای چیدمان گوشه ها وجود دارد که برخی از آنها را نیز می توانید در پست چیدمان کنج و گوشه بخوانید. در ادامه به معرفی 5 ایده ی متفاوت دیگر برای دکور کنار سالن می پردازیم.

1-      استفاده از فانوس ها

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، فانوس ها در ترکیب با شمع و ریسه و خز و پوست مصنوعی در زیر آنها از ترکیبات نسبتا جدید و زیبایی هستند که می توانند به فضای شما کاراکتری ویژه بخشند. این فانوس ها می توانند فلزی (نقره ای و طلایی) و برای فضاهای کلاسیک و نئوکلاسیک و گاها مدرن و همچنین به صورت چوبی برای فضاهای بوهو و راستیک استفاده شوند.

2-      استفاده از شمعدان پایه بلند

شمعدان های پایه بلند نیز از دیگر المان هایی هستند که هم به صورت فلزی و هم با پایه چوبی می توانند در چیدمان کنار سالن استفاده شوند. این شمعدان ها معمولا در ترکیب های 3 تایی و 2 تایی و با ارتفاع های مختلف در دکوراسیون خانه به کار می روند.

3-      گلدان و کوزه های بزرگ

گلدان های بزرگ و کوزه ها و ترکیب آنها با شاخ و برگ خشک و گل هایی نظیر پامپاس، گل پنبه و خوشه های گندم نیز می توانند در دکور کنار سالن،کنار شومینه و جلوی آینه قدی استفاده شوند. گلدان ها می توانند شیشه ای و بی رنگ و یا سفالی و سرامیکی باشند.

4-      لوسترهای کنار سالنی

لوسترهای کنار سالنی که معمولا به صورت کریستالی و با پایه بلند در فضاهای کلاسیک و نئوکلاسیک استفاده می شوند می توانند ظاهری شیک و مجلل به منزل شما هدیه دهند.

5-      استفاده از مجسمه

و در نهایت استفاده از مجسمه های کوتاه و قرار دادن آنها بر روی پایه ای بلند که می تواند در فضاهای مدرن نیز به کار رود. و شخصیتی تازه به خانه شما ببخشد.

نوشته شده در 1399-07-07 مبلمان و فرنیچر, ایده بگیریم 4047

کد QR

منو